Płyta

 

Wydawca: Wydawnictwo Święty Wojciech 2009

Nagranie, mix, mastering: GK Production Kompania Muzyczna

 

    Z przyjemnością informujemy, że płyta "Pro life" zwyciężyła w rankingu na Płytę Roku 2009, organizowanym przez sklep Chrześcijańskie Granie. Wszystkim, którzy oddali na nas swój głos serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że tym spośród Was, którzy jej nie słyszeli także przypadnie do gustu. Będzie nam tym bardziej miło, jeśli poruszy ona Wasze serca, skłoni Was do zawierzenia swojego życia oraz codziennych problemów Bogu. Jednak największą naszą satysfakcją będzie, jeśli za jej skromnym pośrednictwem staniecie się tymi, których troska o obronę Życia przyczyni się do jego ratowania, obrony i pielęgnowania - na każdym etapie jego istnienia. Serdecznie pozdrawiamy :)

Julia i Grzegorz Kopala

 

PŁYTA "PRO LIFE" DO NABYCIA TAKŻE W INTERNECIE - kliknij aby zakupićSpot radiowy płyty "Pro life"


Rozmowa o płycie "Pro life" w Radiu Emaus

Wywiad dla Przewodnika Katolickiego

Fragmenty wszystkich utworów z płyty:do góry strona główna

KALENDARZ

Płyta "Światełko z Betlejem" już w sprzedaży!
2013-12-01więcej

 "Światełko z Betlejem" to nowa płyta Julii i Grzegorza Kopalów, ubrane w różne style muzyczne, ale opowiadające o jednym radosnym wydarzeniu - Narodzeniu Pana. Teksty autorstwa s. Bożeny Flak, nazaretanki, z muzyką Grzegorza. Współczesne impresje na temat narodzin Małej Dzieciny i piękna Świętej Rodziny ze świadomością tego, co wydarzyło się później...


do góry zwiń
hr
Płyta roku 2009 w rankingu Chrzescijanskiegranie.pl!
2010-01-30więcej

Konkurs rozstrzygnięty! Zwyciężyła płyta... PRO LIFE :) Szczegóły w arhiwum aktualności oraz na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl.


do góry zwiń


Nowa Płyta Dowiedz się więcej
(c) ABOUT 9 Agencja Reklamowa i Artystyczna
ul. Koźmińska 9, 61-417 Poznań